החזון שלנו

זה יותר מסתם אתר

אישה בעינינו היא יוצרת ועצמאית, אמיצה ובעלת חלומות. לכל אישה יש קול שהיא רוצה להשמיע וסיפור שהיא רוצה לספר, ובאמצעותם לשנות לטובה את העולם שמסביבה.

החזון שלנו הוא לתת במה לנשים כאלו ולעזור להן לכבוש את העולם. ליצור נוכחות נשית ברשת, ורשת של נשים. ולעשות זאת במחירים הוגנים ולא מנצלים.

לכן החלטנו, שתי אחיות, להקים עסק משותף שיאפשר לנו לפגוש נשים מכל רחבי הארץ, לתת להן כלים וכוח טכנולוגי, ולקבל מהן השראה. ואם על הדרך נצליח להפיץ קצת טוב בעצמנו—אשרינו.


מי אנחנו?

על שתי אחיות...

מורן טלמור פיתוח תוכן שיווקי

דוקטורנטית לסוציולוגיה, ומלמדת באוניברסיטת חיפה מזה 14 שנים. אני מתמחה בבניית הרצאות, מערכי לימוד וקורסים. את הכישרון לחבר בין מילים לאנשים אני מביאה איתי לתחום השיווקי ומקפידה לבנות מסר ברור ומשכנע.

מחוץ לכותלי האוניברסיטה למדתי גם יזמות עסקית, אימון אישי, NLP וטיפול נרטיבי.

אני חובבת מילים, ספרים, סרטים ותשבצי היגיון. מאמינה בכוחה של השפה לעצב מציאות ואוהבת אתגרי מחשבה.

אוהבת להיחשף לרעיונות חדשים, לחשוב מחוץ לקופסא, לחפש נקודות מבט שונות על המציאות. ספרי לי מה את רוצה להגיד, וביחד נמצא את המילים הנכונות!

התחברי איתי בלינקד-אין:   

טל ולנטה בניית אתרים

בעלת תואר במדעי המחשב ובכלכלה, אני בונה אתרים מזה 11 שנים. בעבודתי אני נעזרת בכלים החדשים ביותר בשטח כדי לספק מראה מודרני ואלגנטי, אבל אני לא שוכחת גם את עקרונות השיווק, ודואגת שכל אתר יהיה מותאם להגדלת מכירות.

בעבר עבדתי עבור סטודיו לבניית אתרים הממוקם בארה"ב. במסגרת זו בניתי מספר רב של אתרי תדמית שיווקיים ואתרי מכירות מתקדמים. לדברי מנהל העסק: "טל היא פשוט מקצוענית".

בנוסף ללימודיי האקדמיים למדתי גם יזמות, שיווק, אימון אישי ועיסקי.

אני תמיד שמחה לפגוש אנשים חדשים ופרויקטים מעניינים. ספרי לי על החלום שלך, ואעשה הכל כדי להפוך אותו למציאות!

התחברי איתי בלינקד-אין:   

ועכשיו ביחד

טובות השתיים מן האחת

כאשר התוכן פוגש את האתר, השילוב המנצח נולד. אנחנו יודעות מה לומר ואיך להציג את זה בצורה הטובה ביותר. זהו שילוב ייחודי של אהבת המילים, אהבת הטכנולוגיה ואהבת האנשים, והתוצאות מדברות בעד עצמן.

ביחד אנחנו מביאות לעסק ידע מקצועי במגוון תחומים, דימיון רחב-ידיים, יצירתיות, תשומת לב לפרטים, שאיפה לשלמות והמון עניין והקשבה.

אנחנו יותר מצוות—אנחנו אחיות וחברות טובות, מכירות זו את זו היטב ויודעות איך להשלים אחת את השנייה. הכימיה בינינו נהדרת—בואי להינות ממנה ולרתום אותה לשירותך!